ZLATA PALETA  2004 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2004

 

Risba:                                 

IRENA KUNST

»Vodnjak«

 

Grafika:                                

HANDI BEHRIĆ

»Vrata«       

 

Slikarstvo:                           

ZVONKA PACEK

»Škofja Loka«

ANJA RADOVIČ 

"Igra med črnim in belim"

 

Kiparstvo:                           

NEVINA PEČARIČ

»Venera«

 

Prejemniki

certifikata kakovosti

za leto 2004

 

ZP 2004 - RISBA

  1. Zorko Dežjot – »Piran risba«

  2. Vojko Gašperut – »Istra – Smokvica«

  3. Ivanka Uršič – »Štanjel«

  4. Mojca Semprimožnik – »Attemsova«

  5. Jasminka Ćišić – »Dež«

  6. Teodora Blejec – »Pot na Pod«

  7. Miloš Dekić – »Detajl vrat«

  9. Irena Kunst – »Vodnjak«        

10. Miro Kolenko – »Kanal«

 

ZP 2004 – GRAFIKA

  1. Maja Kuhar – »Jesen I«  

  2. Jože Potokar – »Arzenškova hiša leta 1950«

  3. Slavi Pavšek – »Ostanki graščine«

  4. Anica Zakrajšek – »Kompozicija«

  5. Anka Rangelov – »Sonce je potonilo na obzorju«

  6. Miro Kolenko – »Soline«

  7. Miloš Dekić – »Stari trg«

  8. Handi Behrić – »Mengeš«

  9. Handi Behrić  – »Vrata«         

 

ZP 2004 – SLIKARSTVO

  1. Zvonka Pacek – »Škofja Loka«     

  2. Slavko Slapnik – »Pogled na Boč«

  4. Jože Hohkraut – »Pejsaž Žiče kartuzije«

  5. Jožica Klanfer – »Zapuščeni objekt«

  6. Štefan Jež – »Debeli hrib nad Temenico«

  7. Peter Polončič Ruparčič – »Meglice nad jezerom pri Koč. Reki«

  8. Drago Kopše – »Mestna hiša«

  9. Branko Pungartnik – »Na Vurberškem gradu«

 

 ZP 2004 – ABSTRAKTNO

  1. Anja Radovič – »Igra med črnim in belim«          

  2. Milenka Arsenov  - »Za zidovi«

  3. Marjan Novak – »Prebujenje«

  4. Staša Kunšek – »Tihožitje z rožo«

  5. Sabrina Orsini – »Sanje«

  6. Anica Tamše – »Med nebom in zemljo«

  7. Anka Rangelov – »Brez naslova No. 2«

  8. Mija Kemperle – »Razpotje«  

 

ZP 2004 – KIPARSTVO

  1. Oskar Sovinc – »Materinstvo«

  2. Franc Ravnjak – »Jutranja pesem«

  3. Nevina Pečarič – »Venera«               

  4. Radovan Gros – »Spominčica«

  5. Atilio Radojkovič – »Jadrnica III«

  6. Atilio Radojkovič – »Solinarska hiša« 

  7. Darja Lobnikar Lovak »Eros tantos«

  8. Staša Kunšek – »Brez naslova I.« 

  9. Peter Polončič Ruparčič  - »Haron«