ZLATA PALETA  2006 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2006

 

Risba:                                 

LJUDMILA ŠUKLJE

"Po dežju"

 

Grafika:                                

METOD ZAKOTNIK

"Škofjeloški grad"

 

Slikarstvo realizem:                           

VLADO FEJZIĆ

"Mlin na Muri"

 

Abstraktno slikarstvo:     

OSKAR SOVINC

"Skozi pronicanje"

 

Kiparstvo:                           

META ŠMALCELJ

"Moj Panteon"

 

Prejemniki

certifikata kakovosti

za leto 2006

 

ZP 2006 - RISBA

  1. Majda Drnovšek – »V grapi«

  2. Desanka Kreča - »Jahalka«

  3. Ljudmila Šuklje - »Po dežju«

  4. Zdenka Vinšek - »V prepričanju«

  5. Zdenka Petek - »Grad Soverb«

  6. Vojko Gašperut - »Piranežijeve sanje«

  7. Danica Urbanc Gašperut - »Velenjski grad«

  8. Vlado Fejzič - »Pogled«

  9. Nada Zager - »Akt«

10. Vojko Kumer - »Simona«

 

ZP 2006 – GRAFIKA

  1. Metod Zakotnik – »Škofjeloški grad«

  2. Boris Šter Grad – »Komen«

  3. Rajko Bogataj – »V pajčevini časa«

  4. Ljudmila Turk – »Torzo«

  5. Bruno Bonin – »Socerb«

  6. Marija Pereza – »Sirena«

  7. Ivan Stojan Rutar – »Mesečev zaliv«

  8. Darij Gregorič – »Akt«

 

ZP 2006 – SLIKARSTVO REALIZEM

  1. Branko Železnik  - »Blejski grad«

  2. Milica Tomšič – »V haremu«

  3. Vlado Fejzič – »Mlin na Muri«

  4. Mira Resnik – »Boginja VI«

  5. Božidar Ščurek – »Žička kartuzija«

  6. Vojko Kumer – »Karmen«

  7. Branko Rupnik  - »Jutranji mir«

  8. Slavica Glavaš – »Boje«

  9. Nada Maruševič – »Izvir pod hribi«

10. Bruno Bonin  - »Grad Otočec na Krki«

 

ZP 2006 – ABSTRAKTNO SLIKARSTVO

  1. Vinko Bogataj – »Skrivnosti preteklosti«

  2. Ivan Kolar – »Jesenski odsev v vodi«

  3. Jožica Klanfer – »Pod gladino«

  4. Oskar Sovinc – »Skozi pronicanje«

  5. Aljoša Križ – »San nekih Dni«

  6. Liljana Čebokli – »Graščakove čudne sanje«

  7. Barbara Rabič – »Tango«

  8. Zori Krhlikar – »Voda«

  9. Zorko Dežjot – »Para«

10. Ivan Stojan Rutar – »Prepovedane igre«

11. Marjan Novak – »Brez naslova I.«  

12. Darijo Gregorič – »Akt«

  

ZP 2006 – KIPARSTVO

  1. Špela Pavli – »Novo življenje«

  2. Milan Matko – »V dvoje«

  3. Vanja Vuga – »Bakasana – žerjav«

  4. Meta Šmalcelj – »Moj Panteon«

  5. Atilio Radojkovič – »Solinarska hišica na morju«

  6. Dario Gregorič – »Aura Amazonke«

  7. Milan Lamovec – »Ladja«

  8. Franjo Funkelj – »Riba«

  9. Miro Kolenko – »Fetora«