1-Zlato_vel 250.png

ZLATA PALETA 2020

Prejemniki Zlate palete 2020

Osnovne tehnike: 

DUŠAN AMANOVIĆ

»Hrast«

 

Grafika: 

LILJANA ČUČEK

»Dobro jutro«

 

Klasično slikarstvo:

IRENA FURLANIČ

»V pričakovanju dobre novice«

 

Sodobno slikarstvo:

MILICA TOMŠIČ

»Kmečka vrata«

 

Fotografija: 

BORUT KRAŠEVEC

»Prikrita zgodba«

 

Kiparstvo: 

DAJANA ČOK

»Ujeto jutro«

2-Srebro_vel 250.png

Prejemniki Srebrne palete 2020

Osnovne tehnike: 

FRANC BRANKO ŠKOFIČ

»Mohorjev klanec«

 

Grafika: 

DRAGICA KORILO

»Zima v gozdu«

 

Klasično slikarstvo:

SILVANA LAUTAR

»Nekoč«

 

Sodobno slikarstvo:

GIULIO RUZIER

»Oljka«

 

Fotografija: 

DAJANA ČOK

»Moja senca«

 

Kiparstvo: 

MARIJA URANKAR MURN

»Snovnost senčnega duha«

3-Bron_vel 250.png

Prejemniki Bronaste palete 2020

Osnovne tehnike:

EDITA VODAN ŠOŠTARŠIČ

»Zgodnje kaljenje«

 

Grafika:                             

IVAN ŽIBERT

»Nagelj na gorenjskem ganku«

 

Klasično slikarstvo:

BARBARA RABIČ

»Spomin na babico«

 

Sodobno slikarstvo:

ZORKO DEŽJOT

»Jasno jutro«

 

Fotografija: 

LIDIJA VARDIJAN

»Nežne sence«

 

Kiparstvo: 

DIANA KORELC

»Jutranja neroda«

Društva - dobitniki plakete uspešnosti

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

   Zlata plaketa: 

   Likovno društvo Mengeš

 

   Srbrna plaketa: 

   Zavod ARS VIVA, Stari trg pri Ložu

 

   Bronasta plaketa:   

   Litijski likovni atelje LILA Litija

 

Prejemniki certifikatov kakovosti za leto 2020

 

ZP 2020 - OSNOVNE TEHNIKE:

  1. Urankar Murn Marija – »Zimsko delo«

  2. Božič Blanka – »Nemi stražarji«

  3. Lomšek Binca – »Skrit med listi«

  4. Amanović Dušan – »Hrast«

  5. Vodan Šoštarič Edita – »Zgodnje kaljenje«

  6. Zupan Savo – »Corona«

  7. Ljiljana Čuček – »Krka sanjava«

  8. Škofič Franc Branko – »Mohorjev klanec«

 

ZP 2020 -GRAFIKE:

  1. ŽIBERT Ivan – »Nagelj na gorenjskem ganku«

  2. Lavrenčič Aleksander – »Zadnje jutro«

  3. Hauptman Gabrijela – »Pogled v jutranje sonce«

  4. Tomšič Milica – »Jutro«

  5. Lomšek Binca – »Plavajoče silhuete«

  6. Borko Vitka – »Utrinek jutra«

  7. Močnik Boštjan – »Bela senca«

  8. Čuček Ljiljana – »Dobro jutro«

  9. Kurillo Dragica – »Zima v gozdu«

 

ZP 2020 - KLASIČNO SLIKARSTVO:

  1. Korelc Diana – »Slovenka«

  2. Rabič Barbara – »Spomin na babico«

  3. Toth Milena – »Sene časa«   

  4. Furlanič Irena – »V pričakovanju dobre novice«         

  5. Lautar Silvana – »Nekoč«

  6. Lukšič Vera – »Jutranja meglica«

  7. Cerkvenik Ludvika – »Jutranje meglice«

 

ZP 2020 - SODOBNO SLIKARSTVO:

  1. Tomšič Milica – »Kmečka vrata«

  2. Vodan Šoštarič Edita - »Gmota spomina«

  3. Lehner Ivanka - »Sledi kukavice«

  4. Lorget Lipovec Irena - »Prvi sončni žarki«

  5. Acman Erna - »Jutro brez svobode«

  6. Dežjot Zorko - »Jasno jutro«

  7. Ruzier Giulio – »Oljka«

  8. Čok Dajana – »Sence na Krasu«

 

ZP 2020 - FOTOGRAFIJA

  1. Dajana Čok - "Moja senca" 

  2. Danila Krpič - "Kačjak" 

  3. Sabina Slana Cvikl - "Jutranja dilema" 

  4. Lidija Vardijan - "Nežne sence" 

  5. Borut Kraševec - "Prekrita zgodba" 

  6. Milan Predovič - "Detajl" 

  7. Binca Lomšek - "Kamniški stari grad"

 

ZP 2020 - KIPARSTVO

  1. Dajana Čok - "Ujeto jutro"

  2. Leopold Methans - "Nonet"

  3. Urankar Murn Marija - "Snovnost senčnega duha"

  4. Marija Bregar Hostnik    - "Kozmična energija"

  5. Diana Korelc - "Jutranja neroda"