ZLATA PALETA 2019 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki Zlate palete 2019

Osnovne tehnike:

IRENA FURLANIČ

»SONČNICE«

 

Grafika:

JELKA JANTOL

»MOJ«

 

Klasično slikarstvo:

MARJANA TAVČAR

»KAM«

 

Sodobno slikarstvo:

VIDA PRAZNIK

»UTRIP«

 

Fotografija:

SABINA ZALAR

»SOLITUDE«

 

Kiparstvo:

GIULIO RUZZIER

»LAČNA SVA«

2-Srebro_vel 250.png

Prejemniki Srebrne palete 2019

Osnovne tehnike:

VIDA PRAZNIK

»VALENTINOVO«

 

Grafika:

LEONIDA GOROPEVŠEK 

»KOLO«

 

Klasično slikarstvo:

MARJANA VERBUČ

»TIHOŽITJE«

 

Sodobno slikarstvo:

SUZANA MAROVT

»LJUBEZEN ŽIVLJENJA«

 

Fotografija:

ANDREJ HOSTNIK

»INDUSTRIJSKI SONČNI VZHOD«

 

Kiparstvo:

MILAN PREDOVIČ

»FIGURA«

3-Bron_vel 250.png

Prejemniki Bronaste palete 2019

Osnovne tehnike:

VITAL ŽITNIK

»ŽAMETNA«

 

Grafika:

LJILJANA ČUČEK

»DA SE SPOŠIJE OKO«

 

Klasično slikarstvo:

IRENA FURLANIČ

»UJETA MOČ SONCA«

 

Sodobno slikarstvo:

BOŽA JAMBREK

»SPOKOJNOST«

 

Fotografija:

BOJANA BENČINA

»NOM-A-GO«

 

Kiparstvo:

MINKA BOROVNIK

»JUTRANJE PREBUJANJE«

Društva - dobitniki plakete uspešnosti

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

ZLATA PLAKETA:

Likovno društvo Mengeš

 

SREBRNA PLAKETA:

Zavod ARS VIVA, Stari trg pri Ložu

 

BRONASTA PLAKETA:

Litijski likovni atelje LILA Litija

 

Prejemniki certifikatov kakovosti za leto 2019

 

ZP 2019 - OSNOVNE TEHNIKE:

  1. Furlanič Irena – »Sončnice«

  2. Praznik Vida – »Valentinovo«

  3. Jantol Jelka – »Pogled«

  4. Mandič Srna – »Ob oknu«

  5. Prah Dušanka – »Odtisi morja«

  6. Božič Blanka – »Labirint«

  7. Žitnik Vital – »Žametna«  

  8. Sovinc Oskar – »Vnukinja«

 

ZP 2019 - GRAFIKA:

  1. Davidovič Iva  - »Midva

  2. Jantol Jelka  - »Moj

  3. Goropevšek Leonida – »Kolo«

  4. Čuček Liljana - »Da se spočije oko«

  5. Biščić Salih - »Lesketanje«

  6. Tomšič Milica - »Ovenela«

  7. Vertelj Željko - »Vasica«

  8. Rabič Barbara - »Ljubezen boli«

  9. Sovinc Oskar - »V odsevu noči«

10. Kovačič Roman - »Midva«

11. Hostnik Andrej – »Ljubim okroglo in oglato«

 

ZP 2019 - KLASIČNO SLIKARSTVO:

  1. Suklan Jelka – »Gremo …«

  2. Krošel Irena – »Mrtva riba«

  3. Drnovšek Majda – »Rože za babi«

  4. Klanfer Franc – »Zadnja Vožnja«

  5. Verbuč Marjana – »Tihožitje«

  6. Furlanič Irena – »Ujeta moč sonca«

  7. Udovč Zlatica – »Po dežju«

  8. Koman Aleš – »Prijatelja«

  9. Tavčar Marjana – »Kam«

10. Praznik Vida – »Na obrobju«

 

ZP 2019 - SODOBNO SLIKARSTVO:

  1. Lomšek Binca – »Naprej od daleč«

  2. Koman Aleš - »V vetru«

  3. Praznik Vida - »Utrip«

  4. Urankar Murn Marija - Od ljubezni počeno srce«

  5. Jambrek Boža - »Spokojnost«

  6. Turk Metoda - »Poljub«  

  7. Marovt Suzana - »Ljubezen življenja«

  8. Biščić Salih - »Solza«

  9. Furlanič Irena - »Bela hiša«

10. Ruzzier Gulio - »Ruševine«

 

ZP 2019 - FOTOGRAFIJA:

  1. Lahovec Lili – »Proti svetlobi«

  2. Šemrov Cvetka – »Stopnišče«

  3. Sabina Zalar – »SOLITUDE«

  4. Davidovič Iva – »Stiska«

  5. Hostnik Andrej – »Industrijski sončni vzhod«

  6. Benčina Bojana – »NOM-A-GO«

  7. Pleše Željko – »Plesalka«

  8. Rupnik Bojan – »Ledena abstrakcija na Planinskem polju«

  9. Predovič Milan – »Stopnišče«

 

ZP 2019 - KIPARSTVO:

  1. Žibert Ivan - »Razočarano srce«

  2. Rošelj Hvala Marjana - »Vrtiljak«

  3. Curhalek Franc - »Simbol«

  4. Borovnik Minka - »Jutranje prebujanje«

  5. Tomšič Milica - »Oglato v simbiozi z okroglim«

  6. Burja Alojz - »V ateljeju«

  7. Ruzzier Giulio - »Lačna sva«

  8. Hauptman Gabrijela - »Napoj«

  9. Levstek Andrej - »Pokrov Pandorine skrinje«

10. Predovič Milan – »Figura«