ZLATA PALETA  2013 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2013

 

Risba:                                 

RAJKO BOGATAJ

"Oseka"

 

Grafika:                                

MAJDA DRNOVŠEK

"V izbi"

 

Realizem:                           

PETER PETOVAR

"Vodne alge"

 

Abstrakcija:    

SIMONA ROBIN

"Vesoljne poti"

 

Fotografija:

BOJANA GVARDIAN

"Zimski kontrast - Kočevsko jezero"

 

Kiparstvo:

ROBERT KOSMAČ

"Brez naslova (voda, vir življenja)"

 

Prejemniki

certifikata kakovosti

za leto 2013

 

ZP 2013 - RISBA

  1. Rajko Bogataj - »Oseka«      

  2. Milan Šubic - »Podpeško jezero«

  3. Anita Vozelj - »Lokomotion«

  4. Marija Petovar - »Iskanje«

  5. Jože Jančič - »Zima«

  6. Majda Drnovšek - »Ples folklore«

  7. Benjamin Žnidaršič - »Prvi koraki«

  8. Silvo Mehle - »Glasbenik«

 

ZP 2013 – GRAFIKA

  1. Andrej Levstek - »Naravna delitev 1.a«

  2. Vidka Borko - »Začetek zvrtenja«

  3. Gabrijela Hauptman - »Voda«

  4. Danijela Kunc - »Ptiči«

  6. Mario Benčič - »Gozd«

  7. Klavdij Leban - »Po naporu«

  8. Metod Zakotnik - »Gaz v snegu«

  9. Majda Drnovšek - »V izbi«           

10. Jože Potokar - »SHP Hidromarel«

 

ZP 2013– REALIZEM

  1. Boris Šter - »Žanjice soli«

  2. Zdravko Purgar - »Zima«

  3. Jasna Bušič - »Na obrežju« 

  4. Marija Beganovič - »V pričakovanju dobre letine«

  5. Peter Petovar - »Vodne alge«           

  6. Dragica Škrinjar - »Belokranjska vigred«

  7. Marija Strnad - »Izvir«

  8. Marta Frei - »Kapljice v modrem«

 

ZP 2013 – ABSTRAKCIJA

  1. Dragica Čadež - »Jez - izvir Obrh« 

  2. Simona Robin - »Vesoljne poti« 

  3. Marija Beganovič - »Brez naslova (voda, vir življenja)«

  4. Teja Tegelj - »Oddih v zasneženi pokrajini«

  5. Božena Berčon - »Sneg v vesolju«

  6. Filip Matko Ficko - »Trebušni ples«

  7. Milan Šubic - »Antikaos«

  8. Friderik Hrast - »Brez naslova (voda, vir življenja)«

  9. Dragica Ćadež - »Prehojene poti«

10. Zorko Dežjot - »Odsev v morju« 

 

ZP 2013 – FOTOGRAFIJA

  1. Jasminka Ćišić - »Decembrski večer na Trubarjevi«

  2. Milica Tomšič - »Deževje«

  3. Bojana Gvardian - »Zimski kontrast - Kočevsko jezero«             

  4. Vladmir Škrinjar - »Sožitje z vodo«

  5. Toni Vučajnk - »Gibanje«

  6. Iva Davidovič  - »Dialog« 

 

ZP 2013 – KIPARSTVO

  1. Marjeta Baša - »Krvaveča reka«

  2. Marta Frei - »Valovanje«

  3. Robert Kosmač -  »Brez naslova«  

  4. Leopold Methans - »Vzpon«

  5. Alojz Burja - »Ples v mraku«

  6. Marjeta Mlakar Agrež - »Par«

  7. Nikolaj Golob - »Ptič«

  8. Majda Drnovšek - »Kopalci«

  9. Ljudmila Turk - »Ples poletju«