ZLATA PALETA 2017 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2017

 

Osnovne tehnike:

PRAZNIK VIDA

»Cvetoče polje«      

 

Grafika:

ŽIBERT IVAN

»Orli«                

 

Klasično slikarstvo:

HRIBERNIK BLAŽ

»Razpoloženje«                       

 

Sodobno slikarstvo:

REMIC IRENA

»Reni v vrtincu«                  

 

Fotografija:

KOVAČIČ ROMAN

»Nosferata«                  

 

Kiparstvo:

LAVRENČIČ ALEKSANDER

»Umik v svoj svet«         

 

Iskanja:

URANKAR-MURN MARIJA

»Atmosfera prihodnosti«             

2-Srebro_vel 250.png

Prejemniki srebrne palete 2017

 

Osnovne tehnike:

KRAGELJ ALBINA

»Marjetica«      

 

Grafika:

LAVRENČIČ ALEKSANDER

»Litostroj 1987«              

 

Klasično slikarstvo:

FURLANIČ IRENA

»Moj mir«                      

 

Sodobno slikarstvo:

SOVINC OSKAR

»Moč narave«               

 

Fotografija:

LAHOVEC LILI

»Meglena neskončnost«              

 

Kiparstvo:

METHANS LEOPOLD

"Kolektivni brodolom"

 

Iskanja:

DEŽJOT ZORKO

»Pozitivni Izolani«      

3-Bron_vel 250.png

Prejemniki bronaste palete  2017

 

Osnovne tehnike:

BENČIČ DRAGICA

»Nocturno«       

 

Grafika:

GOROPEVŠEK LEONIDA

»Tam nekje«                 

 

Klasično slikarstvo:

OCEPEK JOŽA

»Poraz teme«                      

 

Sodobno slikarstvo:

RUZZIER GIULIO

»Počitek«                      

 

Fotografija:

LILIĆ JUŽNIČ MIRJANA

»Pomečkana svetloba na koncu tunela«

 

Kiparstvo:

BENČIČ DRAGICA

»Sončnica«                  

 

Iskanja:

ŽELEZNIK MARJETA

»Okus po slanem«            

Društva - dobitniki plakete uspešnosti

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

   Zlata plaketa: 

   Društvo revirskih likovnikov RELIK Trbovlje

 

   Srbrna plaketa: 

   Litijski likovni atelje LILA Litija

 

   Bronasta plaketa:   

   Kulturno društvo likovnih ustvarjalcev Zgornje Savinjske doline GAL Rečica ob savinji

 

Prejemniki certifikata kakovosti za leto 2017

 

ZP 2017 - OSNOVNE TEHNIKE:

  1. Praznik Vida – »Cvetoče polje«      

  2. Kragelj Albina - »Marjetica«      

  3. Benčič Dragica – »Nocturno«       

  4. Božič  Blanka - »Med vitke breze«

  5. Vačun  Cvetka – » Moja sprostitev«  

  6. Vodan Šoštarič Edita  - »Ogled-Alo !«

  7. Testen Helena – »Pomlad«

  8. Jeretič Ana – »Pozitivne energije«

  9. Perko Tilen Dominik – »Vrtnica VI«

10. Engel Kristina – »Cvetoča greda«

 

ZP 2017 - GRAFIKA:

  1. Potokar Jože – »Po dežju«

  2. Lavrenčič Aleksander – »Litostroj 1987«

  3. Kovačič Roman – »Nostalgija«

  4. Goropevšek Leonida – »Tam nekje«

  5. Štrucelj Dana  - »Zvezana«

  6. Božič Blanka – »Večer na promenadi«

  7. Žibert Ivan – »Orli«                

 

ZP 2017 - KLASIČNO SLIKARSTVO:

  1. Kunšek Staša – »Nostalgija«

  2. Železnik Branko – »V pričakovanju jutra«

  3. Mandič Srna  - »V njenem malem svetu«

  4. Ruzzier Giulio – »Pobožaj me«

  5. Ocepek Joža – »Poraz teme« 

  6. Geder Ivan – »Nevihta v gorah«

  7. Škrinjar Dragica – »Breze božajo dušo …«

  8. Hribernik Blaž – »Razpoloženje«

  9. Furlanič Irena  - »Moj mir«

 

ZP 2017 - SODOBNO SLIKARSTVO:

  1. Sovinc Oskar – »Moč narave«

  2. Lesjak Franc – »Štirje navdihi«

  3. Čok Dajana – »Moja razpoloženja«

  4. Acman Erna – »Ekspanzija«

  5. Remic Irena – »Reni v vrtincu«

  6. Krpič Danila – »Izza zavese«

  7. Ruzzier Giulio – »Počitek«

  8. Davidović Vesna – »V vrtincu življenja«

  9. Skušek Dragica – »Svitanje«

10. Kragelj Albina – »Pok in ječanje ledu«

 

ZP 2017 - FOTOGRAFIJA:

  1. Lahovec Lili – »Meglena neskončnost«              

  2. Testen Helena – »Poletje«

  3. Čok Dajana – »Nad oblaki«

  4. Štok Jana – »Mrzlo jutro«

  5. Kovačič Roman – »Nosferata«

  6. Lilić Južnič Mirjana – »Pomečkana svetloba na koncu tunela«          

  7. Benčina Bojana – »Jesenska atmosfera«

  8. Tomše Alen – »V mojem svetu je sonce«

  

ZP 2017 - KIPARSTVO:

  1. Špec Marjeta – »Dišeče lilije«

  2. Božič Blanka – »Prelomni trenutek«

  3. Terglav Barbara – »Sožitje«

  4. Methans Leopold – »Prebujanje pomladi«            

  5. Lavrenčič Aleksander – »Umik v svoj svet«         

  6. Benčič Dragica – »Sončnica«

 

ZP 2017 - ISKANJA:

  1. Božič Blanka – »SUBURBIA«

  2. Drnovšek Majda – »Planet zemlja«

  3. Burja Lojze – »V transu«

  4. Dežjot Zorko – »Pozitivni Izolani« 

  5. Urankar Murn Marija – »Atmosfera prihodnosti«             

  6. Kunc Danijela  - »EHINACEA, Ameriški slamnik«

  7. Benčič Dragica – »Prekletstvo zlate kletke«

  8. Železnik Marjeta – »Okus po slanem«