ZLATA PALETA  2007 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2007

 

Risba:                                 

DARIJO GREGORIČ 

"Konja"

 

Grafika:                                

LUDVIKA CERKVENIK

"Sv. Križ nad Konjskim"

 

Slikarstvo realizem:                           

JASNA BUŠIČ

"Cerkev Sv. Roka"

 

Abstraktno slikarstvo:     

ANKA RANGELOV

"Brez naslova"

 

Kiparstvo:                           

MAŠA JAZBEC

"Neo Picasso"

 

Prejemniki

certifikata kakovosti

za leto 2007

 

ZP 2007 - RISBA

  1. Željko Vertelj – »Cerkev ob Kolpi«

  2. Vojko Gašperut – »Platana«

  3. Darijo Gregorič – »Konja«

  4. Handi Behrić – »Taurus«

  5. Štefan Cerar – »Vhodni portal semenišča«

  6. Davorin Gros – »Stare vrbe«

  7. Štefan Jež – »Vrba ob potoku«

 

ZP 2007 – GRAFIKA

  1. Ludvika Cerkvenik – »Sv. Križ nad Kojskim«

  2. Neli Sluga – »Buškarin«

  3. Bruno Bonin – »Stara oljka«

  4. Jože Potokar – »Jablana«

  5. Branko Železnik – »Kumska cerkev«

  6. Marjana Verbuč – »Življenje med vejami«

  7. Vojko Gašperut – »Hrast«

  8. Barbara Rabič – »Konji«

  9. Handi Behrić – »Bizona«

10. Ivan Žibert – »Senca komarja«

 

ZP 2007 – SLIKARSTVO REALIZEM

  1. Eli Pirc – »Tudi brez listja sem lepo«

  2. Zdenka Vinšek – »Presenečen (rak)«

  3. Irena Furlanič – »Oljke kljubujejo času«

  4. Zdenka Petek – »Rivala«

  5. Vlado Fejzič – »Papiga«

  6. Drago Bizjak – »Pomlad pod Malim gradom«

  7. Jasna Bušič – »Cerkev Sv. Roka«

  8. Bruno Bonin – »Spoštljive gospe« 

  9. Anka Rangelov – »Panika«

10. Veronika Svetina – »Zapuščena«

11. Ivan Geder – »Portal cerkve v Bujah«

 

ZP 2007 – ABSTRAKTNO SLIKARSTVO

  1. Vlado Fejzič – »Hudournik«

  2. Miloš Dekić – »Brez naslova 3«

  3. Boris Šter – »Skovir«

  4. Marjana Verbuč – »Drevo in kozolec«

  5. Anka Rangelov – »Brez naslova«

  6. Suzana Zorč – »Brebrica«

  7. Zdenka Petek – »Brez naslova«  

 

ZP 2007 – KIPARSTVO

  1. Viktorija Zidar-Shamina – »Konj«

  2. Peter Polončič Ruparčič – »Črno bleda televizija«

  3. Miloš Dekić – »Novo življenje«

  4. Ljubomir Kovačevič – »Na koncu poti« 

  5. Miro Kolenko – »Soseda«

  6. Dario Gregorič – »Osel«

  7. Atilio Radojkovič – »Stara oljka«

  8. Ljudmila Šuklje – »Kraško drevo«

  9. Maša Jazbec – »Neo Picasso«

10. Franci Hvala – »Aranchofobija«

11. Jelka Polak – »Moj pes«