ZLATA PALETA 2016 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2016

 

Osnovne tehnike:

JERAS POHL ZLATICA

»Jalovec«

 

Grafika:

ŠPEC MARJETA

»Marija pomagaj Brezje«

 

Klasično slikarstvo:

VOZELJ ANITA  

»Sakralna plastika 1«

 

Sodobno slikarstvo:

ŽELEZNIK BRANKO

»Barske muhe«

 

Fotografija:

BEDEKOVIČ LILI

»Še ga bomo«

 

Kiparstvo:

METHANS LEOPOLD

»Glej človek«

 

Iskanja:

MURN ALOJZIJA

»Vedno zaželena«

2-Srebro_vel 250.png

Prejemniki srebrne palete 2016

 

Osnovne tehnike:

MARGON NADA

»Pokopališče, Erzelj«

 

Grafika:

BOGATAJ RAJKO

»Znamenje v zimskem jutru«

 

Klasično slikarstvo:

ČERV ZDRAVKO

»Mogočni Jalovec«

 

Sodobno slikarstvo:

KOLAR NEVA

»Cerkvene ladje«

 

Fotografija:

VUČAJNK TONI

»Pot v neskončnost«

 

Kiparstvo:

ŽELEZNIK BRANKO  

»Kamnita katedrala«

 

Iskanja:

MURN MARIJA

»Jakobova lestev«

3-Bron_vel 250.png

Prejemniki bronaste palete  2016

 

Osnovne tehnike:

VOZELJ ANITA

»Barige«

 

Grafika:

TAMŠE ANICA

»Kdo bo boljši«

 

Klasično slikarstvo:

MANDIČ SRNA

»Pri naši mizi«

 

Sodobno slikarstvo:

KRPIČ DANILA

»Videc - staroversko znamenje«

 

Fotografija:

LOC JOŽE

»Kamnite ladje«

 

Kiparstvo:

LIPIČNIK LESKOVAR ŽIVA

»Ostrež v Soncu«

 

Iskanja:

BENČIČ DRAGICA  

»Naj vam tekne«

Društva - dobitniki plakete uspešnosti

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

   Zlata plaketa: 

   Društvo revirskih likovnikov RELIK Trbovlje

 

   Srebrna plaketa: 

   Litijski likovni atelje LILA Litija

 

   Bronasta plaketa:   

   Društvo likovnikov Ljubljana

 

Prejemniki certifikata kakovosti za leto 2016

 

ZP 2016 - OSNOVNE TEHNIKE:

  1. Šubic Milan – »Jalovec s Slemena l«

  2. Jeras Pohl Zlatica – »Jalovec«

  3. Bogataj Rajko – »Pogled na Jalovec iz Trente l«

  4. Margon Nada – »Pokopališče, Erzelj«

  5. Božič Blanka – »Pogled na Jalovec«

  6. Tamše Anica – »Eno poskočno ureži Franc«

  7. Hauptman Gabrijela – »Arhitekturne pijanske blodnje«

  8. Vozelj Anita – »Barige«

  9. Hauptman Branka – »Stol in Vrtača z okolico«

 

ZP 2016 - GRAFIKA:

  1. Bogataj Rajko – »Znamenje v zimskem jutru«

  2. Lomšek Binca – »Hej, natakar«

  3. Rabič Barbara – »Ljubica „eks vela“«

  4. Špec Marjeta – »Marija pomagaj Brezje«

  5. Tamše Anica – »Kdo bo boljši«

  6. Vodan Šoštarič Edita – »Žeja«

  7. Benčič Dragica – »Zmenek v kavarni«

  8. Železnik Kaja – »Triglav«

  9. Šter Ana – »Po petih litrih« 

 

ZP 2016 - KLASIČNO SLIKARSTVO:

  1. Biščić Salih – »Džamija«

  2. Brulc Jožica – »Pogled na Planico«

  3. Červ Zdravko – »Mogočni Jalovec«

  4. Furlanič Irena – »Dej š'en litru«

  5. Jantol Jelka – »Malizia dolorosa«

  6. Krpan Zdenko – »Sv. Janez Nepomuk - Na Janeževem vrhu«

  7. Mandič Srna – »Pri naši mizi«

  8. Starc Marinka – »Kostanjeviški samostan«

  9. Škrinjar Dragica – »Cerkev v Hrastovljah«

10. Vozelj Anita – »Sakralna plastika 1«

 

ZP 2016 - SODOBNO SLIKARSTVO:

  1. Borko Vidka – »Arhetip svetega«

  2. Kolar Neva – »Cerkvene ladje«

  3. Rakun Anka – »Alkoholne blodnje«

  4. Lehner Ivanka – »Gostilniška debata«

  5. Krpič Danila – »Videc - staroversko znamenje«

  6. Ruzzier Giulio – »Izžarevanje …«

  7. Praznik Vida – »Cvičkova dežela«

  8. Železnik Branko – »Barske muhe«

  9. Železnik Marjeta – »Gora ni nora,…«  

 

ZP 2016 - FOTOGRAFIJA:

  1. Bedekovič Lili – »Še ga bomo«

  2. Uduč Andrej – »Kvadrat - trikotnik - bog?«

  3. Vrbnik Poje Marjeta – »Ujeta«

  4. Železnik Kaja – »23:45«

  5. Loc Jože – »Kamnite ladje«

  6. Lomšek Binca – »Prehod«

  7. Vučajnk Toni – »Pot v neskončnost«

  8. Jelenko Aleš – »Boč in črno sonce«

 

ZP 2016 - KIPARSTVO:

  1. Koren Marija – »Krn M3«

  2. Methans Leopold – »Glej človek«

  3. Vodan Šoštarič – »Edita VI. III. ADE«

  4. Kunc Dani – »Padli angel«

  5. Vozelj Anita – »Dobrosa«

  6. Benčič Dragica – »Oče, sin in sv. Duh«

  7. Drnovšek Majda – »Za šankom«

  8. Lipičnik Leskovar Živa – »Ostrež v Soncu«

  9. Železnik Branko – »Kamnita katedrala«

 

ZP 2016 - ISKANJA:

  1. Šoštarič Vodan Edita – »Ne-zmorem«

  2. Žibert Ivan – »Znamenje v snegu«

  3. Winterleitner Bogdana – »Gostilniške muce«

  4. Strušnik Jana – »Na šanku«

  5. Murn Alojzija – »Vedno zaželena«

  6. Murn Marija – »Jakobova lestev«

  7. Kunc Danijela – »Štamprl«

  8. Železnik Kaja – »V nedeljo pri maši«

  9. Benčič Dragica – »Naj vam tekne«