ZLATA PALETA  2010 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2010

 

Risba:                                 

JASMINKA ĆIŠIĆ

"Gruča"

 

Grafika:                                

MIRO KOLENKO

"Mengeška godba na mareli"

 

Realizem:                           

DESANKA KREČA

"Moje mesto"

 

Abstrakcija:     

MARJANA VERBUČ 

"Kulturni dom"

 

Fotografija:

OSKAR JOGAN

"Med nebom in morjem"

 

Kiparstvo:                           

MAGDA POSEDEL

"Jesenski sprehod"

 

Prejemniki

certifikata kakovosti

za leto 2010

 

ZP 2010 - RISBA

  1. Desanka Kreča – »Center Trbovelj – nekoč«

  2. Edi Krbavčič – »Izola«

  3. Milenka Arsenov – »Regata v Izoli«

  4. Jasminka Ćišić – »Gruča«                                         

  5. Benjamin Žnidaršič – »Pobiralci krompirja«

 

ZP 2010 – GRAFIKA

  1. Handi Behrić – »Očistimo Slovenijo«

  2. Miloš Dekić – »Kamen«

  3. Miro Kolenko – »Mengeška godba na mareli«                   

  4. Mira Resnik – »Visoko poletje«

  5. Anka Rangelov – »Moje mesto skozi čas«

  6. Petra Čančer – »Lampijoni«

  7. Majda Drnovšek – »Zima«

  8. Jože Potokar – »Štirna«

  9. Andreja Bümen Majcen – »Vožnja pozimi«  

 

ZP 2010– REALIZEM

  1. Dragica Bolanča Bončina – »Zlato v jeseni«

  2. Peter Petovar – »Vrtinec jeseni«

  3. Magda Koželj – »Slovo od gora«

  4. Štefan Jež – »Mrzla jesen«

  5. Ina Malus – »Po žetvi suhi«

  6. Jožica Klanfer – »Trgatev bo!«

  7. Marjan Špingler – »Zima na vasi«

  8. Desanka Kreča – »Moje mesto«                                           

  9. Emil Škrbec – »Žabja vas I«

10. Nada Zager – »Šmihevski zaselek

11. Feliks Frühauf – »Zima ob potoku«

12. Vinko Bogataj – »Čez hribe in doline« 

 

ZP 2010 – ABSTRAKCIJA

  1. Marjana Verbuč – »Kulturni dom«                                           

  2. Vlado Fejzič – »Ogled kranjskih rovov«

  3. Alenka Sušnik – »Spomini na mladost«

  4. Jasna Bušič – »V Strunjanskih solinah«

  5. Dragana Dada – »Čurin Nočne impresije«

  6. Feliks Frühauf – »Brez naslova«

  7. Zdenka Petek – »Labirint«

  8. Rezka Arnuš – »Nostalgija«

 

ZP 2010 – FOTOGRAFIJA

  1. Miha Lamovec – »Mesečina«

  2. Alen Tomše – »Boginja«

  3. Denis Soderžnik – »Piran«

  4. Oskar Jogan – »Med nebom in morjem«                         

  5. Tatjana Mihalič – »Moje mesto«

  6. Branko Weissbacher – »Bazar«

  7. Jan Korošec – »Poletno jutro v Šeneku«

  8. Jože Loc – »Zloženka«

  9. Lojze Flisek – »Sončni žarki«

 

ZP 2010 – KIPARSTVO

  1. Franjo Marošek – »Rajanje na prazniku«

  2. Magda Posedel – »Jesenski sprehod«                                

  3. Blanka Božič – »Kunigunda - melodija jeseni«

  4. Oskar Sovinc – »Boginja pomladi«