ZLATA PALETA 2015 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2015

 

Osnovne tehnike:

VOZELJ ANITA

»Na preži«

 

Grafika:

GOROPEVŠEK  LEONIDA

»Flaše«

 

Klasično slikarstvo:

PACEK ZVONKA

»V kuhinji«

 

Sodobno slikarstvo:

SITAR KLAVDIJA

»Sanjam goro Fudji«

 

Fotografija:

LOC JOŽE

»Radovednost«

 

Kiparstvo:

PROKOFIJEV ALEKSANDER

»Konj siporeks«

 

Odstopanja:

BOGATAJ RAJKO

»Slovensko tihožitje«

2-Srebro_vel 250.png

Prejemniki srebrne palete 2015

 

Osnovne tehnike:

POTOKAR JOŽE

»Končno prihaja«

 

Grafika:

POTOKAR JOŽE

»Mlinček«

 

Klasično slikarstvo:

ŠAJN  FRANC

»Pomaranča«

 

Sodobno slikarstvo:

KRPIČ DANILA

»Rekviem za sanje«

 

Fotografija:

LOMŠEK BINCA

»Kje si, zombi ?«

 

Kiparstvo:

KOVAČIČ SANDRA

»Nočna mora«

 

Odstopanja:

JANČIČ JOŽE

»Ognjena moč«

3-Bron_vel 250.png

Prejemniki bronaste palete  2015

 

Osnovne tehnike:

DEŽJOT ZORKO

»Nočna mora«

 

Grafika:

ŠPEC MARJETA

»Zvončki«

 

Klasično slikarstvo:

POTOKAR JOŽE

»Maestroso«

 

Sodobno slikarstvo:

DRNOVŠEK MAJDA

»Travniški šopek«

 

Fotografija:

PERME SONJA

»Molk«

 

Kiparstvo:

BOŽIČ BLANKA

»Plavajoča hobotnica«

 

Odstopanja:

POJE DRAŽEN

»Valovanje«

Društva - dobitniki plakete uspešnosti

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

   Zlata plaketa: 

   Društvo revirskih likovnikov RELIK Trbovlje

 

   Srebrna plaketa: 

   Kulturno društvo likovnih ustvarjalcev Zgornje Savinjske doline GAL, Rečica ob           Savinji

 

   Bronasta plaketa:   

   Društvo likovnikov Ljubljana

 

Prejemniki certifikata kakovosti za leto 2015

 

ZP 2015 - OSNOVNE TEHNIKE:
  1. Bogataj Vinko – »Jutranje čiščenje« 
  2. Lomšek Binca – »Zapeljivke« 
  3. Novak Irena – »Žabica« 
  4. Cerkvenik Ludvika – »Utrinek« 
  5. Dežjot Zorko – »Nočna mora« 
  6. Vozelj Anita – »Na preži« 
  7. Drnovšek Majda – »Na kamnitem koritu« 
  8. Potokar Jože – »Končno prihaja« 
  9. Železnik Kaja – »Prepovedan sadež« 
 
ZP 2015 - GRAFIKA:
  1. Jelenko Aleš – »Sanjač« 
  2. Božič Blanka – »Zlom kril« 
  3. Špec Marjeta – »Zvončki« 
  4. Goropevšek Leonida – »Flaše« 
  5. Beganović Marija – »Zaljubljenca« 
  6. Jantol Jelka – »Mačka na pločevinasti strehi«
  7. Potokar Jože – »Mlinček« 
  8. Železnik Marjeta – »Bolečina« 
  9. Turk Ljudmila – »V objemu harmonij« 
10. Boris Šter – »Utrujen« 

 

ZP 2015 - KLASIČNO SLIKARSTVO:
  1. Potokar Jože – »Maestroso« 
  2. Tkalčec Marjana – »Veverička« 
  3. Pacek Zvonka – »V kuhinji« 
  4. Švigelj Miro – »Fazan« 
  5. Šajn  Franc – »Pomaranča« 
  6. Benčič Mario – »Stražar« 
  7. Blažič Darko – »Pes v naravi« 
  8. Šuštaršič Marijana – »Različna l« 
  9. Vozelj Anita – »Aquila«  
 
ZP 2015 - SODOBNO SLIKARSTVO:
  1. Drnovšek Majda – »Travniški šopek« 
  2. Goropevšek Leonida – »Sanje«
  3. Kozjek Ronka – »Žerjav« 
  4. Šuštaršič Marjana – »Sanjska abstrakcija« 
  5. Božič Blanka – »Putpuri« 
  6. Krpič Danila – »Rekviem za sanje« 
  7. Korošec Mojca – »V labirintu«
  8. Sitar Klavdija – »Sanjam goro Fudji« 
  9. Jevšnik Ida – »Lebdenje«  

 

ZP 2015 - FOTOGRAFIJA:
  1. Čok Dajana – »Poletno tihožitje« 
  2. Šemrov Cvetka – »Napoletano«  
  3. Lomšek Binca – »Kje si, zombi ?« 
  4. Loc Jože – »Radovednost« 
  5. Perme Sonja – »Molk« 
  6. Bedekovič Lili – »Neskončnost« 
 
ZP 2015 - KIPARSTVO:
  1. Drnovšek Majda – »Globoke sanje« 
  2. Prokofijev Aleksander – »Konj« 
  3. Kovačič Sandra – »Nočna mora« 
  4. Božič Blanka – »Plavajoča hobotnica« 
  5. Methans Leopold – »Spominčice« 
  6. Ruzzier Giulio – »Grozota« 

 

ZP 2015 - ODSTOPANJA:
  1. Drnovšek Majda – »Dva dela mize« 
  2. Jančič Jože – »Ognjena moč« 
  3. Poje Dražen – »Valovanje«
  4. Bogataj Rajko – »Slovensko tihožitje« 
  5. Pertot Vladimir – »Tihožitje« 
  6. Dodolović Elizabeth – »Adam in Eva« 
  7. Lipovž Vanči – »Mora današnjega časa« 
  8. Turk Ljudmila – »Edamski vrt« 
  9. Forjanič Renato – »Radio za dobre sanje« 
10. Berčon Božena – »Jesenski šopek«