ZLATA PALETA  2009 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2009

 

Risba:                                 

VLADO FEJZIČ

"Kranjski most"

 

Grafika:                                

ANKA RANGELOV 

"Neopazen a nadležen košeninar"

 

Realizem:                           

ANKA RANGELOV

"Bogomoljka"

 

Abstrakcija:     

ANKA RANGELOV

"Dilema"

 

Fotografija:

SONJA PERME

"Most Pogonik"

 

Kiparstvo:                           

JELKA POLAK

"Brodnik II"

 

Prejemniki

certifikata kakovosti

za leto 2009

 

ZP 2009 - RISBA

  1. Ina Malus – »Cvet evkalipta«

  2. Dragica Micki – »Aede.a albopictus«

  3. Neda Paj – »Napoleonov most«

  4. Jože Jančič – »Železniški most«

  5. Tatjana Grubešič – »Most preko Drave v MB«

  6. Vlado Fejzič – »Kranjski most«  

 

ZP 2009 – GRAFIKA

 

  1. Anka Rangelov – "Neopazen a nadležen košeninar" 

  2. Jože Jančič – »Mostovje«

  3. Suzana Zorč – »Opazovalec«

  4. Jana Peric – »Počitek«  

  5. Handi Behrić  - »Break dancer«

 

ZP 2009 – REALIZEM

  1. Milan Vlašič – »Drevesni mah«

  2. Željko Vertelj – »Most«

  3. Ivan Geder – »Peter Klepec – boj«

  4. Mihaela Jurca – »Naravni most v Velem Badinu«

  5. Anka Rangelov – »Bogomoljka«  

  6. Marija Beganovič – »V vetru«

  7. Andrej Pinterič – »Jutro na Borštu«

 

ZP 2009 – ABSTRAKCIJA

  1. Vanda Žužek – »Jeza in srd«

  2. Marjana Verbuč – »Ujet v mrežo«

  3. Polona Kitak – »Drevesna zgodba«

  4. Anka Rangelov – »Dilema« 

  5. Branko Gajšt – »Haloze v jeseni«

  6. Grega Samastur – »Kondorjev let«

  7. Milan Lamovec - »Kje je Marjetica«   

 

ZP 2009 – FOTOGRAFIJA

  1. Marija Korošec – »Modrin na obisku«

  2. Milan Lamovec  - »- - -»

  3. Jasna Bušič – »Čarobni utrinek«

  4. Dajana Čok – »Ujeti v mreži«

  5. Sonja Perme – »Most Pogonik«  

 

ZP 2009 – KIPARSTVO

  1. Milan Lamovec – »Torzo križa«

  2. Ljudmila Turk – »Cvetni prah«

  3. Darij Gregorič – »Martin Krpan«

  4. Blanka Božič – »Čarovnica«

  5. Jelka Polak – »Brodnik II« 

  6. Franc Bregar – »Bik«