ZLATA PALETA 2018 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2018

 

Osnovne tehnike: 

VIDA PRAZNIK

»Zimska krajina«

 

Grafika:

IVAN ŽIBERT 

»Na morju«

 

Klasično slikarstvo:

VITAL ŽITNIK

»Stara barkača«

 

Sodobno slikarstvo:

IRENA FURLANIČ

»Igra barv«

 

Fotografija: 

MARIJA URANKAR MURN

»Nostalgija«

 

Kiparstvo: 

BLANKA BOŽIČ

»Razpnimo jadra«

2-Srebro_vel 250.png

Prejemniki srebrne palete 2018

 

Osnovne tehnike:

TILEN DOMINIK PERKO

»Diamant«

 

Grafika:

DRAGICA BENČIČ

»Oseka«

 

Klasično slikarstvo:

METODA TURK

»Svet v oknu«

 

Sodobno slikarstvo:

OSKAR SOVINC

»Boj za uvrstitev«

 

Fotografija:

ŽELJKO PLEŠE

»Pripravljena na ribolov«

Kiparstvo:

LEOPOLD METHANS

"Kolektivni brodolom"

3-Bron_vel 250.png

Prejemniki bronaste palete  2018

 

Osnovne tehnike:

LEONIDA GOROPEVŠEK

»Kdo bo hitrejši«

 

Grafika:

MILICA TOMŠIČ

»V genih je zapis«

 

Klasično slikarstvo:

OLGA MRŠEK ČRNIGOJ

»Ribiški čoln«

 

Sodobno slikarstvo:

ZLATICA UDOVČ

»Jadrnica ponoči«

 

Fotografija:

LILI LAHOVEC

»Zabava«

 

Kiparstvo:

DANIJELA KUNC

»Duo«

Društva - dobitniki plakete uspešnosti

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

   Zlata plaketa: 

   Litijski likovni atelje LILA Litija

 

   Srbrna plaketa: 

   Zavod ARS VIVA, Stari trg pri Ložu

 

   Bronasta plaketa:   

   Likovno društvo Mengeš

 

Prejemniki certifikata kakovosti za leto 2018

 

ZP 2018 - OSNOVNE TEHNIKE:

  1. Praznik Vida - "Zimska krajina"

  2. Perko Tilen Dominik - "Diamant"

  3. Goropevšek Leonida - "Kdo bo hitrejši"

  4. Klanfer Franc - "Zapuščena jadrnica"

  5. Tomšič Milica - "Sanje pijanca"

  6. Koman Aleš - "Tihožitje"

  7. Jantol Jelka - "Astralna projekcija Jameson"

  8. Slana Cvikl  - "Sabina La gondola"

 

ZP 2018 - GRAFIKA:

  1. Žibert Ivan - "Na morju"

  2. Benčič Dragica - "Oseka"

  3. Tomšič Milica - "V genih je zapis"

  4. Žnidaršič Benjamin - "Stara ribiška ladja"

  5. Čuček Ljiljana - "V vinu je resnica"

  6. Urankar Murn Marija - "Terapevtka"

  7. Potokar Jože - "Mandrač"

 

ZP 2018 - KLASIČNO SLIKARSTVO:

  1. Toplak Petra - "Samevam"

  2. Biščić Salih - "Skrite misli"

  3. Žitnik Vital - "Stara barkača"

  4. Zaletelj Nataša - "Prijateljeva barkača

  5. Turk Metoda - "Svet v oknu"

  6. Korošec Mojca - "Zeleni šetinec"

  7. Šajn Frane - "Tihožitje ob kozarčku"

  8. Jantol Jelka - "Postesenca"

  9. Suklan Jelka - "Iz morja na krožnik"

10. Mršek Črnigoj - "Olga Ribiški čoln"

11. Vinovrški Ingrid - "Začnimo kuhati"

 

ZP 2018 - SODOBNO SLIKARSTVO:

  1. Kragelj Albina - "Pred izplutjem"

  2. Konec Ivan - "Hladno toplo"

  3. Sovinc Oskar - "Boj za uvrstitev"

  4. Biščič Salih - "V vrtincu"

  5. Klanfer Franc - "Regata"

  6. Lazar Kelly - "Stanje s šestico"

  7. Korošec Mojca - "Ni rešitve"

  8. Udovč Zlatica - "Jadrnica ponoči"

  9. Furlanič Irena - "Igra barv"

 

ZP 2018 - FOTOGRAFIJA:

  1. Željko Pleše - "Pripravljena na ribolov"

  2. Pišek Nives - "Dežne kaplje in sence"

  3. Urankar Murn Marija - "Nostalgija"

  4. Lahovec Lila - "Zabava"

  5. Čok Dajana - "Odsev" 

  6. Šemrov Cvetka - "V paru"

 

ZP 2018 - KIPARSTVO:

  1. Božič Blanka - "Razpnimo jadra"

  2. Leopold Methans - "Kolektivni brodolom"

  3. Kunc Danijela - "Duo"

  4. Hostnik Andrej - "Odiseja"

  5. Ruzzie Giulio - "Nautilus"