ZLATA PALETA  2012 

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki zlate palete 2012

 

Risba:                                 

MARJETA MLAKAR AGREŽ

"Nočna ptica"

 

Grafika:                                

MARTA FREI

"Somrak bogov"

 

Realizem:                           

IRENA FURLANIČ

"Koper, ulica moje mladosti"

 

Abstrakcija:    

VESNA DAVIDOVIČ

"Nero I."

 

Fotografija:

ANDREJ UDUČ

"Struktura 23"

 

Prejemniki

certifikata kakovosti

za leto 2012

 

ZP 2012 - RISBA

  1. Karmen Conta – »Paralelno vesolje«

  2. Marjeta Mlakar Agrež – »Nočna ptica«      

  3. Jože Jančič – »Vas v noči«

  4. Živa Lipičnik – »Žalostni klovn«

  5. Rezka Arnuš – »Ne jokaj, mami«

  6. Irena Kočevar – »Deževen večer«

 

ZP 2012 – GRAFIKA

  1. Dani Kunc – »Nočna mora«

  2. Oton Gantar – »Veduta«

  3. Boris Šter – »Fehtar«  

  4. Marta Frei – »Somrak bogov«       

  5. Mojca Kopač – »Letni časi – jesen«

  6. Rajko Bogataj – »V mesečini l« 

 

ZP 2012– REALIZEM

  1. Ingrid Vinovrški – »Pod oboki«

  2. Irena Furlanič – »Koper, ulica moje mladosti«       

  3. Milojka Lahajnar Špacapan – »Mesečina II«

  4. Roza Čadež – »Žalost polzi iz pohištva in duše«

  5. Ludvika Cerkvenik – »Nevihta«

  6. Jožica Klanfer – »TEŠ 6 ponoči«

  7. Ljudmila Šuklje – »Kresna noč«

  8. Zdenka Vinšek – »Maska«

  9. Marjana Rošelj – »Iskanje izgubljenega časa«  

11. Atilio Radojkovič – »Solza žalosti«

12. Alojz Burja – »Brezdomec«

13. Oton Gantar – »Tone Rački – žalost«

14. Oskar Sovinc – »Zasanjana«

15. Živa Lipičnik – »Žalostna«

 

ZP 2012 – ABSTRAKCIJA

  1. Marta Frei – »Praodsevi«

  2. Zoran Rožič – »Zlata naložba (ARS AVRAE)«

  3. Vesna Davidovič – »Nero I.«

  4. Leonida Goropevešk Kočar – »Začuden-je«

  5. David Almajer – »Mikroorganizmi«

  6. Biserka Filipan Kraljič – »Globalno«

  7. Nives Kraševec – »Objem«

  8. Iva Davidovič – »Melanholija«

  9. Živa Lipičnik – »Nokturno št. 3«

10. Atilio Radojkovič – »Objeta noč«

11. David Almajer – »Puščavska transformacija«

 

ZP 2012 – FOTOGRAFIJA

  1. Nina Jelenc – »Posnemanje pajka«

  2. Katja Sovre – »Kulturni relativizem« 

  3. Andrej Uduč – »Struktura 23«

  4. Tanja Hanžič – »Pozna trgatev«

  5. Toni Vučajnk – »Sabina«

  6. Iva Davidovič – »Sam«

  7. Nika Železnikar – »Meggie«