ZLATA PALETA 2021

1-Zlato_vel 250.png

Prejemniki Zlate paletee2021

osnovne tehnike:

TILEN DOMINIK PERKO

»Prepeličje gnezdo«

 

grafika:

MILAN PREDOVIČ

»Motto Speedo«

 

klasično slikarstvo:

MILENA TOTH

»Med staro šaro«

 

sodobno slikarstvo:

IRENA LORGET LIPOVEC

»Nastop«e

 

fotografija:

SABINA SLANA CVIKL

»Ptica na vrhu«

 

kiparstvo:

BLANKA BOŽIČ

»CunamI«

2-Srebro_vel 250.png

Prejemniki Srebrne palete 2021

osnovne tehnike:

JANI KONEC

»Trenutek«

 

grafika:

IRENA LORGET LIPOVEC

»Izola«

 

klasično slikarstvo:

NEJKA TERGLAV

»Stran«

 

sodobno slikarstvo:

RENATA KOVACS

»Kritika in pohvala«

 

fotografija:

KRISZTINA DOLTAR

»Beg« " Beg"

 

kiparstvo:

GIULIO RUZZIER

»Boškarina (istrsko govedo)«

3-Bron_vel 250.png

Prejemniki Bronaste palete 2021

Osnovne tehnike:

ANITA VOZELJ

»Tango«

 

grafika:

MAJDA HRIBAR

»Proti domu«

 

klasično slikarstvo:

BRANKA HAUPTMAN

»Dežne kaplje«

 

sodobno slikarstvo:

METKA TROPENAUER

»Oddaljevanje« "beg"

 

fotografija:

IRENA LORGET LIPOVEC

»Jin in Jang«

 

kiparstvo:

MILAN PREDOVIČ

»Dekonstrukcija«

Društva - dobitniki plakete uspešnosti

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

Zlata plaketa 2021

Zavod ARS VIVA, Stari trg pri Ložu

 

Srebrna plaketa 2021

Litijski likovni atelje LILA Litija

 

Bronasta plaketa 2021

Andragoško društvo Morje Izola

Društva - dobitniki plakete aktivnosti

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

Zlata plaketa 2021

Kulturno društvo likovnih ustvarjalcev Zgornje Savinjske doline GAL, Rečica ob Savinji

 

Srebrna plaketa 2021

Zavod ARS VIVA, Stari trg pri Ložu

 

Bronasta plaketa 2021

Litijski likovni atelje LILA Litija

 

Prejemniki certifikatov kakovosti za leto 2021

 

ZP 2021 - OSNOVNE TEHNIKE:

  1. Furlanič Irena - "Svetloba na koncu"

  2. Majer Cuk Marja - "V dvoje"

  3. Konec Jani - "Trenutek"

  4. Kreča Desanka - "Vrbe"

  5. Vozelj Anita - "Tango"

  6. Perko Tilen Dominik - "Prepeličje gnezdo"

  7. Hauptman Branka - "Breskvi"

  8. Goropevšek Leonida - "Linije"

 

ZP 2021 -GRAFIKE:

  1. Marolt Darinka - "Nerazdružljiva"

  2. Zadravec Simona - "Trije v viharju"

  3. Hribar Majda - "Proti domu"

  4. Lorget Lipovec Irena - "Izola"

  5. Čuček Ljiljana - "Midva z lubadarjem"

  6. Turk Ljudmila- "Dan-noč"

  7. Predovič Milan - "Motto speedo"

  8. Janžovnik Danica - "Sožitje"

 

ZP 2021 - KLASIČNO SLIKARSTVO:

  1. Ruzzier Giulio - "Ravnotežje"

  2. Vozelj Anita - "Neločljiva"

  3. Jantol Jelka - "Od tod do večnosti"

  4. Furlanič Irena - "Objem"        

  5. Toth Milena - "Med staro šaro"

  6. Terglav Nejka - "Stran"

  7. Hauptman Branka - "Dežne kaplje"

  8. Zaletelj Nataša - "Pikapolonica"

 

ZP 2021 - SODOBNO SLIKARSTVO:

  1. Žibert Ivan - "Soline"

  2. Acman Erna - "Apokalipsa"

  3. Lorget Lipovec Irena - "Nastop"

  4. Čok Dajana - "Zaporedja krajine"

  5. Toth Milena - "Peščena ura"

  6. Tropenauer Metka - "Oddaljevanje"

  7. Krpič Danila - "Truplo"

  8. Kovacs Renata - "Kritika  -  pohvala"​

  9. Puc Erika - "Svet sočutja"

 

ZP 2021 - FOTOGRAFIJA

   1. Bučar Vukšič Alan - "Zasnežena pot"

   2. Lorget Lipovec Irena -  "Jin in Jang"

   3. Lorget Jack - " Bežna prikazen"

   4. Doltar Krisztina - "Beg"

   5. Hameršak Lavrenčič Marija - "Trenutek večnosti"

   6. Slana Cvikl Sabina - "Ptica na vrhu"

   7. Predovič Milan - "Deček v snegu"

   8. Kraševec Borut - "Ostrnice"

   9. Rupnik Bojan - "Labod želi svoj par"

 

ZP 2021 - KIPARSTVO

   1. Ruzzier Giulio - "Boškarina (istrsko govedo)"

   2. Kunc Danijela - "Od tod do večnosti"

   3. Predovič Milan - "Dekonstrukcija"

   4. Čok Dajana - "Štiri"

   5. Božič Blanka - "Cunami"

   6. Tomšič Milica - "Spomin na Istro"

   7. Magister Špela - "Nostalgija v ruševinah"