ZLATA PALETA 2021 - NAGRAJENCI

1-Zlato_vel 250.png

Zlata paleta

 

Osnovne tehnike: 

Grafika: 

Klasično slikarstvo: 

Sodobno slikarstvo: 

Fotografija: 

Kiparstvo: 

2-Srebro_vel 250.png

Srebrna paleta

 

Osnovne tehnike:

Grafika: 

Klasično slikarstvo: 

Sodobno slikarstvo: 

Fotografija:

Kiparstvo: 

3-Bron_vel 250.png

Bronasta paleta

 

Osnovne tehnike: 

Grafika:

Klasično slikarstvo: 

Sodobno slikarstvo: 

Fotografija:

Kiparstvo: 

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

Društva - dobitniki plakete uspešnosti

 

Zlata plaketa: 

 

Srebrna plaketa: 

 

Bronasta plaketa: 

1-Zlato_vel 250.png
2-Srebro_vel 250.png
3-Bron_vel 250.png

Društva - dobitniki plakete aktivnosti

 

Zlata plaketa: 

 

Srebrna plaketa: 

 

Bronasta plaketa: 

 

Prejemniki certifikatov kakovosti za leto 2021

 

ZP 2021 - OSNOVNE TEHNIKE:

  1. Furlanič Irena - "Svetloba na koncu"

  2. Majer Cuk Marja - "V dvoje"

  3. Konec Jani - "Trenutek"

  4. Kreča Desanka - "Vrbe"

  5. Vozelj Anita - "Tango"

  6. Perko Tilen Dominik - "Prepeličje gnezdo"

  7. Hauptman Branka - "Breskvi"

  8. Goropevšek Leonida - "Linije"

 

ZP 2021 -GRAFIKE:

  1. Marolt Darinka - "Nerazdružljiva"

  2. Zadravec Simona - "Trije v viharju"

  3. Hribar Majda - "Proti domu"

  4. Lorget Lipovec Irena - "Izola"

  5. Čuček Ljiljana - "Midva z lubadarjem"

  6. Turk Ljudmila- "Dan-noč"

  7. Predovič Milan - "Motto speedo"

  8. Janžovnik Danica - "Sožitje"

 

ZP 2021 - KLASIČNO SLIKARSTVO:

  1. Ruzzier Giulio - "Ravnotežje"

  2. Vozelj Anita - "Neločljiva"

  3. Jantol Jelka - "Od tod do večnosti"

  4. Furlanič Irena - "Objem"        

  5. Toth Milena - "Med staro šaro"

  6. Terglav Nejka - "Stran"

  7. Hauptman Branka - "Dežne kaplje"

  8. Zaletelj Nataša - "Pikapolonica"

 

ZP 2021 - SODOBNO SLIKARSTVO:

  1. Žibert Ivan - "Soline"

  2. Acman Erna - "Apokalipsa"

  3. Lorget Lipovec Irena - "Nastop"

  4. Čok Dajana - "Zaporedja krajine"

  5. Toth Milena - "Peščena ura"

  6. Tropenauer Metka - "Oddaljevanje"

  7. Krpič Danila - "Truplo"

  8. Kovacs Renata - "Kritika  -  pohvala"

  9. Puc Erika - "Svet sočutja"

 

ZP 2021 - FOTOGRAFIJA

   1. Bučar Vukšič Alan - "Zasnežena pot"

   2. Lorget Lipovec Irena -  "Jin in Jang"

   3. Lorget Jack - " Bežna prikazen"

   4. Doltar Krisztina - "Beg"

   5. Hameršak Lavrenčič Marija - "Trenutek večnosti"

   6. Slana Cvikl Sabina - "Ptica na vrhu"

   7. Predovič Milan - "Deček v snegu"

   8. Kraševec Borut - "Ostrnice"

   9. Rupnik Bojan - "Labod želi svoj par"

 

ZP 2021 - KIPARSTVO

   1. Ruzzier Giulio - "Boškarina (istrsko govedo)"

   2. Kunc Danijela - "Od tod do večnosti"

   3. Predovič Milan - "Dekonstrukcija"

   4. Čok Dajana - "Štiri"

   5. Božič Blanka - "Cunami"

   6. Tomšič Milica - "Spomin na Istro"

   7. Magister Špela - "Nostalgija v ruševinah"